fen oyunları Etiketine ait İçerikler:

7. Sınıf 2. Ünite Köstebek Vurmaca Oyunu

Köstebek Vurmaca Oyunu

Fen Bilimleri 7. Sınıf 2. Ünite Hücre ve Bölünmeler ünitesi Organeller konusu ile ilgili oyunlardan bir tanesi olan Köstebek Vurmacaoyununu oynayabilirsiniz. Oyunda çukurlardan çıkan köstebeklere vurmanız gerekiyor. Yalnız her çıkana değil, üzerindeki bilginin doğru olanına vurmanız gerekiyor. Hepinize başarılar..

Devamı »

6. Sınıf 2. Ünite Hangisi Doğru Oyunu

6.Sınıf 2.Ünite Hangisi Doğru Oyunu

Fen Bilimleri 6. Sınıf 2. Ünite Vücüdumuzdaki Sistemler ünitesi ile ilgili oyunlardan bir tanesi olan Hangisi Doğru oyununu oynayabilirsiniz. Oyunda üstte akıp giden ipuçlarına göre kelimeleri bulmanız isteniyor. Verilen süreye ve haklarınıza dikkat edin. Hepinize başarılar..

Devamı »

5. Sınıf 1. Ünite Kelime Bulmaca Oyunu

5.Sınıf 1.Ünite Kelime Bulmaca Oyunu

Fen Bilimleri 5. Sınıf 1. Ünite Güneş, Dünya ve Ay ünitesi ile ilgili oyunlardan bir tanesi olan Kelime Bulmaca oyununu oynayabilirsiniz. 3 farklı oyun seçeneği bulunmaktadır. İstediğinizi oynayabilirsiniz. Word Search: Yanda verilen kelimeleri bulmanız isteniyor. Spell it: Verilen harflerle belirlenen kelimeyi bulmanız isteniyor. Dikkat çikolata bitmesin 🙂 Anagrams: Verilen harflerin …

Devamı »

5. Sınıf 1. Ünite Eşleşme Oyunu

5.Sınıf 1.Ünite Eşleşme Oyunu

Fen Bilimleri 5. Sınıf 1. Ünite Güneş, Dünya ve Ay ünitesi ile ilgili oyunlardan bir tanesi olan Eşleşme Oyununu oynayabilirsiniz. Oyunda belirlenen kelimeleri belirli süre içinde bitiren kazanır. Hem kelimeleri anlamak hem de görsel hafızayı kullanmak bu oyunda çok önemlidir. Hepinize başarılar..

Devamı »

8. Sınıf Fen Oyunları Oyna

8.Sınıf Fen Oyunları Oyna

Öğrenmede kalıcılık için bilgileri kullanarak etkinlik yapmak önemlidir. Hem öğrenme hem de eğlenme için size uygun fen oyunlarını oynayabilirsiniz. 8. Sınıf Fen Oyunları ile eğlenin, öğrenin. Zamanla eklenen oyunlar artacaktır.

Devamı »

7. Sınıf Fen Oyunları Oyna

7.Sınıf Fen Oyunları Oyna

Öğrenmede kalıcılık için bilgileri kullanarak etkinlik yapmak önemlidir. Hem öğrenme hem de eğlenme için size uygun fen oyunlarını oynayabilirsiniz. 7. Sınıf Fen Oyunları ile eğlenin, öğrenin. Zamanla eklenen oyunlar artacaktır.

Devamı »