Yarışma FenKolikCom

Yarışma FenKolik.Com | Yarışmalarla Eğlencenin ve Öğrenmenin Tadına Varın!

Yeni etkinlik uygulamamız, web sitemiz olan Yarışma FenKolik.Com adresimiz yayına girmiştir. Bu adresimizde ki oyunlarımız Duello ve Seç Beni Bil Beni ile hem eğlenecek hem öğreneceksiniz.

İki çeşit yarışmamızla ister arkadaşlarınızla ister öğrencilerinizle hem öğrenmek hem de eğlenmek istemez misiniz? İşte aradığınız adres burada Yarışma Fenkolik.Com ..

Yarışmalarımızdan Duello ile bireysel ya da karşılıklı mücadele şeklinde yarışabilecekleri ve öğrenebilecekleri bir yarışmamız mevcuttur. Burada sınıfı gruplara ayırıp rastgele eşlemelerini sağlayarak, eğlenceli bir öğretim yapabilirsiniz.

Yarışmalarımızdan Seç Beni Bil Beni ile de kendileri seçecekleri kutucuklardan çıkan sorulara doğru cevap verdikçe puan kazanacaklardır. Bu şekilde hem öğrenme hem de eğlenceli ders işlenmiş olacaktır.

Ayrıca sistemizde kayıtlı yarışmaların dışında sizlerde üye olarak kendi sorularınızı hazırlayabilir. Arkadaşlarınızı veya öğrencilerinizi sınava tabii tutabilirsiniz.

Hepiniz şimdiden keyifli ve eğlenceli öğrenmeler.. Bir kaç resim ile sizleri baş başa bırakalım.. Haa unutmadan bağlatıyı da aşağıya bırakıyorum..

https://yarisma.fenkolik.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir